| ZOUKYE a întrebat:

Am o problema.De o vreme youtube nu mai merge.Am instalat adobe flash player 9 si merge. Dar azi am vrut sa ma uit la un film si imi trebuia adobe flash player 11. L-am descarcat si nu mai merge. Ce trebuie sa fac sa mearga! PLS RASPUNDETI RAPID! FUNDA!(Apropo sa nu zicei ca e de la windows pentru ca l-am reinstalat si tot asa)

5 răspunsuri:
| temugin a răspuns:

De unde ai luat flash playerul? ca s-ar putea sa fie din alea demo, doar cateva ore sau cateva zile le poti folosi

| ZOUKYE explică (pentru temugin):

L-am luat de pe site-ul original.nuj acum sper sa ma ajutati voi.

| frumusetzadefetiza16 a răspuns:

O fi de la youtubul tau nu de la ala care la-i cumparat mult succes papa:*

| ZOUKYE explică (pentru frumusetzadefetiza16):

Ideea e ca pe orice site intru e aceeasi chestie.

| frumusetzadefetiza16 a răspuns:

Pai mai bine cheama-l pe cine ti-a bagat internetul si iti rezolva elwinking