| EuShiAtat69 a întrebat:

Am o problema foarte mare va rog sa imi raspundeti!
Am abonament la RDS RCS si am primit cartela gratis cu internet nelimitat.
Si de ceva timp merge netul pe cartela asta foarte greu. Si s-a mai intamplat asta de multe ori dar si a revenit netul.
Dar acum nu isi mai revine!
Va rog sa ma ma ajutati!
Merci.

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Nu e vorba de net, ci de cit ai folosit-o tu. In primele zile (inceputul lunii poate fi orice zi, in functie de data activarii) merge repede si bine. Treptat, mai greu. Cind reincepe luna sa si se realoca MB (nelimitat, stiu) viteza creste iar.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

La RDS ai un trafic alocat. De exemplu ai 3 GB de trafic la viteza mare iar dupa terminarea traficului ai o viteza execrabila pana luna viitoare.

Răspuns utilizator avertizat