| RoxX_1956 a întrebat:

am o problema...fratele meu s-a jucat pe telefon si a tastat mai multe coduri de reincarcare la intamplare pe orange si dupa un timp am primit un mesaj de la 333 "Nu mai poti efectua reincarcari". Am luat o cartela noua si la fel, primeam mesajul cum ca nu mai pot reincarca... Ce sa fac, la ce numar sa sun? ati mai patit asa ceva?

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Problema este naspa.Ai fost prins ca utilizator fraudulos si ai blocare pe imei.Nu prea ai ce face,incearca la relatii cu clientii sa intri si sa vorbesti cu ei, spune ca s-a jucat un copil ce nu stia ce face etc. Daca nu tine trebuie sa duci telefonul la resoftat si asa vei scapa de inconvenient, ori foloseste-l pe alta retea.Pentru tine intra aici si vezi ce si cum: http://translate.google.ro/....../translate Bafta

| Nicoleta1621 a răspuns:

Suna la 444 la relatii clienti si iti va spune un operator ce sa faci.

| zozole12 a răspuns:

Suna la SerClienti la 444