| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Am o problema grava si urgenta. Am de scos proiect la imprimanta, insa imi scoate foile stramb si le rupe.
E luata de cateva luni, destul de scumpa, firma HP, foile sunt asezate corect, cartusele sunt aproape pline. N-am mai folosit-o de o luna cam asa.
Maine imi trebuiesc foile scoase la imprimanta, ce as putea sa-i fac? Pe moment pentru a merge!
Multumesc.

3 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci... terbuie dusa la un service...

| vali54 a răspuns:

Insa pentru proiectu-l tau il bagi pe un stick si te duci la un prieten care are imprimanta si le imprimezi acolo sau te duci pe la un xerox prin oras ma gandesc ca scoate si foi dupa sick.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru proiect, am scos asa cum facea ea si am taiat scrisul adica doar partea care imi trebuia. Am lipit pe carton si a fost ok.
Multumesc pentru raspunsuri, o s-o duc la un service. macar e in garantie happy