| Andreyutza29 a întrebat:

Am o problema in legatura cu executarea unor programe! Am facut un program C++ cu fisiere si nu imi afiseaza o valoare corecta. Programul este bine realizat,insa in date.out imi afiseaza 3004629403, pe cand in date.in am numerele 4 si 5 si trebuia sa imi calculeze suma. Va rog, ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Deci citesti 4 si 5 din date.in si scrii suma in date.out da?
daca nu ne dai sa vedem programu se poate intampla orice... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Se poate sa nu fie chiar asa de bine realizat... daca nu-ti da eroare asta nu inseamna ca totul ii ok...