| Zlatea_Diana_1995 a întrebat:

Am o problema în legătură cu instragramul. Nu înțeleg de ce Instagramul da follow la diferiti oameni fără ca eu sa le dau, le dau unfolow, dar după aceea este la loc cum era. Aveți un sfat pentru mine?
Fundă

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

laughing e simplu, ai folosit aplicații care sa iti adauge followers sau likes. Ți-ai bagat numele si parola si duoa un timp ai sters aplicația, dar nu ai schimbat parola, deci esti conectata la serverul lor. Schimba parola si gata, asta e tot

1 răspuns: