| cocacolalol a întrebat:

Buna, am o problema in legatura cu masina de spalat. Nu mai porneste si nu mai trage apa. Asta s-a intamplat deodata, cand mi s-a blocat usa de la masina de spalat. Aveti vreo sugestie? Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Bbonel a răspuns:

Verifică țeavă de unde trage apă sa nu aibe un bloc sau ceva, fi sigur ca a terminat programul alt fel nu poți deschide ușa decât prin forța

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! In ce sens numai porneste? Nu se alimenteaza cu curent cand o bagi in priză? Sau nu ia apa cand selectezi programul, daca nu ia apa, verifica robinetul sa fie deschis, furtunul de alimentare a masinii cu apă sa fie drept sa nu stea indoit, usa nu se poate debloca decat cand se termina programul, incearca sa vezi daca ea evacueaza apa, ce marca este masina dv?