| Robert1122 a întrebat:

am o problema in retea... De la începutul anului 2016 eu nu mai am semnal in reteaua Vodafon. Ce trebuie sa fac? Multumesc.

3 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Du-te la operatorul de telefonie unde ai cartela, cel mai probabil s-a dus viata cartelei si trebuie schimbata (sa-ti copiezi contactele de pe ea), o sa-ti dea ei alta, pe loc.

| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai platit factura la abonament?

| Robert1122 explică:

Tatăl meu s-a dus azi la Vodafone sa verifice problema... Doamna de acolo a căutat pe calculator niste lucruri si cand a terminat a zis ca acuma are semnal, dar cand a ajuns acasa aveam aceas problema