| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna, am o problema la incarcator, aseara am venit acasa, si am vrut sa-mi pun telefonul la incarcat, si se tot conecta si se tot deconecta incarcatorul, dupa l-am scos si am dat cu ceva carpa uda pe el, si o mers, acum face la fel, care sa fie problema?

2 răspunsuri:
| JDBere a răspuns:

Daca ai stat pe telefon cat timp era la incarcat, e posibil sa fi stricat incarcatorul

| RightAnswer a răspuns:

Buna iti recomand sa nu mai uzi cablul de la incarcator pentru ca iti poti afecta telefonul. Cred ca cea mai inteleapta idee e sa mergi la cea mai apropiata filiala a firmei telefonului tau si sa intrebi ce poti face. Probabil va trebui schimbat incarcatorul dar nu costa mult stai linistit. Numai bine si noroc cu telefonul!