| CristinaAlexandra5 a întrebat:

Am o problema la laptop, ascult muzica si din senin se opreste sunetul, videoclipul mergand. Daca ies din browser si intru din nou, se aude, dar pentru o scurta perioada de timp, deoarece apoi iar se opreste si trebuie sa repet acest lucru. Am observat ca nu e doar din browser, cand intru pe skype si sunt intr-o conferinta, tot asa, nu imi mai aud prietenii, dar ei pe mine ma aud. La fel si cand intru intr-un joc, mi se opreste sonorul si trebuie sa aplic aceeasi metoda ca si la muzica, sa ies din joc si sa intru din nou. Unii prieteni imi spui ca ar fi placa de sunet, dar nu prea cred, deoarece se aude, doar ca se interupe si trebuie sa aplic metoda aceea. Aveti idee ce problema as avea?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca sa faci update la driverul audio. Intra in Start->in run scrie ->dxdiag -> aici da click pe tabul SOUND 1, 2. fa print screen si posteaza aici rezultatul. Mai spune si ce sistem de operare folosesti (32 sau 64 bit)

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )