| AdrianMar a întrebat:

Buna am o problema la masina de spalat este un Bosh Clasicxx 1200 nu pot desoruba capacu de la filtru de curatire am prin si cu patentu de el si nu-l pot despace am rupt si o bucatica din cestia aia de care prinzi si tot nu-l pot desface pacractic cand dau sa desorubez merge un pic si cand il las merge inapoi si daca fortez sa dau mai tare s-a rupt aia si mi-e frica sa nu o rup de tot si sa nu mai pot sa il desfac ce sa fac plis dau fnda + vot

2 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

Duo la service

| RobDogg a răspuns:

Cel mai bine, cheama un expert...Nu mai face chestii de capul tau, mai bine dai 100-200 de lei acum, decat sa dai 1500 pentru o masina noua... Parerea mea.