| d3yvyd a întrebat:

Am o problema la shortcut-urile pe telefon.
Am Samsung Galaxy S 2 si mi-am inlocuit shortcut-ul pentru Keypad ( Call ) cu E-mail. Cum il pot schimba la loc?

4 răspunsuri:
| MaDaLiNoSt a răspuns:

La una din taste ai o optiune de editare homescreen(ecranului de pornire).

| d3yvyd explică (pentru MaDaLiNoSt):

Aceea ma lasa doar sa schimb paginile intre ele sau sa adug noi / sterg.

| MaDaLiNoSt a răspuns:

Nu prea ma pricep bine la android. Mai este o metoda, dar care reseteaza telefonul ca in fabrica. O gasesti la setari.

| MaDaLiNoSt a răspuns:

Cauta pe Youtube, master reset android, si faci ca in videoclip.

Funda?