| User2004 a întrebat:

Am o problema la telefon! sad
Cred ca am Blue Screen (in devenire). Cam o data pe zi ecranul se face albastru, dar isi revine dupa cateva secunde. Mentionez ca am un Samsung Galaxy J5. Am vazut pe Youtube ca se poate repara dar nu am vazut marca telefonului meu.
M-am ingrijorat. Telefonul eu il am de 7 luni. Inca am garantie la el. Merge bine cu exceptia ecranului albastru. Este vina mea? Adica de ce apare acest ecran?
Un reset ajuta?
Si daca l-asi duce la service (cu, garantia) m-ar putea ajuta? Adica nu este de nou asa...
Deocamdata cam o data pe zi apare acest ecran dar pentru durate scurte. Ar putea peste cateva zile sa se strice cu totul? Asta vreau eu sa stiu. Chiar am nevoie de telefon (pentru sunat)...
Ma poate ajuta cineva, va rog frumos?

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

Trimite-l la garantie si specifica defectiunea an detaliu