| Nicol1234 a întrebat:

Am o problema legată de update-urile Windows-ului 8.1. Update-ul nu s-a finalizat, nu a fost anulat de mine, nu stiu ce probleme au dus la oprirea forțata a acestora, dar de doua zile nu imi mai pot accesa laptopul. Mereu imi apare un ecran albastru pe care scrie:"we couldn't complete the updates
Undoing changes
Don't turn Off your computer".
Nu stiu ce as putea sa fac pentru a accesa meniul. Am foarte multe documente importante pe laptop si nu imi permit sa le pierd+trebuie sa predau maine un proiect foarte important. Va rog sa ma ajutați. Va Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa inchizi PC-ul cand il pornesti.Il lasi cat timp este nevoie pentru a-ti instala atat cat a putut updata.S-a intrerupt deoarece ti-a cazut netul sau a fost ceva ce a intrerupt updatele. Don t turn off your computer inseamna nu inchideti computerul dvs. il lasi asa pana porneste singur. Dupa aceea te duci la control panel -windows update si dai search si update. lasi pana descarca tto, si apoi dai restart si din nou astepti pana iti instaleaza tot.
sau mai simplu imediat ce poti intra in desktop, mergi la control panel-windows update si dezactivezi updatele. Nu este recomandat dar...

| Nicol1234 explică:

L-am tot lasat sa vad daca iti finalizează operațiunea, dar nimic. Am neaparat nevoie sa accesez fișierele in care am proiecte importante. Ce as putea face?