| Rusu_Erika_1991 a întrebat:

Buna am o problema MAREEE vreau sa instalez plug in pentru video call si mereu imi spune ca dispozitivul nu este compatibil.ce sa fac? mentionez ca am o tableta Acer

2 răspunsuri:
| Calvin199s5 a răspuns:

Asta e o mica problema, nu mare.
Dacă îți spune clar ca dispozitivul nu e compatibil, noi cu ce vrei sa te ajutam? Nu merge pe acea tableta și punct.

| Rusu_Erika_1991 explică (pentru Calvin199s5):

Chesia e ca inainte mergea am dat refres la tableta si cand am instalat din nou messengerul nu am mai putut instala plug in ce e de facut? imi poti recomanda ceva? poate un alt messenger