| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă. Mi-am făcut cont de Youtube când eram mai mică si am postat chestii nasoalelaughing)) de copil de 8 ani,mai exact. Acum normal ca mi-e rusine putin din cauza asta,insa am vrut sa intru sa-l sterg. Am realizat ca mi-am uitat emailul cu care am fost conectata si parola la fel. Am incercat si pe google sa-mi recuperez contul, dar nu a functionat. Imi puteti da niste idei cum sa rezolv sau sa-mi spuneti exact cum sa fac, daca stiti.

Răspuns Câştigător
| Cobi24 a răspuns:

O solutie ar fi sa incerci cu mai multi prieteni sa raportezi contul ca YouTube sa-l stearga automat, dar o sa fie sters tot contul si nu o sa poti sa-l recuperezi

| nume4004 a răspuns (pentru Cobi24):

Am inteles, multumesc!

1 răspuns: