| DianaAlexandra2003 a întrebat:

Am o problema. Mi-am formatat/resetat telefonul Huawei y5ii vineri seara. Problema este legata de contul de gmail. Dupa ce trec adresa si parola(sunt sigura ca sunt corecte) mi se afiseaza un mesaj "Conectati-va folosind unul dintre conturile proprietarului pentru acest dispozitiv". Eu mi-am schimbat parola la gmail dupa formatare pentru ca aveam nevoie de gmail obligatoriu ca sa imi pot deschide telefonula iar contul este acelasi pe care l-am folosit si inainte de formatare si este contul meu.Va rog sa ma ajutati, am nevoie de telefon. Stiti si voi cat de important si folositor este telefonul in ultima vreme.

2 răspunsuri:
| SLexuS a răspuns:

Stiu ca am pățito deoarece ai prea multe conturi și de aia Îți spune așa.

| DianaAlexandra2003 explică (pentru SLexuS):

Aveam 4 conturi. Am sters 3, mai am doar unu si tot asa imi spune. Trebuie sa mai fac altceva?