| Codrutsa a întrebat:

Am o problema. Mi-am instalat ShMessenger pe telefon (Motorola EX300) si am bagat username, parola si id-u. iar cand ma conectez imi da o eroare:,, Invalid shMessenger username or password". Ce sa fac? Multumesc. Funda! :*

Răspuns Câştigător
| itsirc3 a răspuns:

Ti-ai facut cont pe http://www.shmessenger.org/en_US/registration?
Acolo trebuie trecute username si parola de pe site-ul shMessenger.

4 răspunsuri:
| vedetamuziciiana a răspuns:

1 terebuie sa nu mai zici,, Funda,, cand pui o intrebare! 2 trebuie sa iti scoti Shmessenger-ul de pe tell, si apoi sa il bagi la locwinking! Pa

| Codrutsa explică:

Multumesc itsirc3. Am reusit. :*