| Deda0707 a întrebat:

Bună, am o problemă. Mi se descărca în galerie pe telefon stickerele de pe Messenger și reclamele din jocuri, cum pot face să nu se mai descarce? De multe ori șterg în jur de 254 de albume cu chestii de astea.

1 răspuns:
| Afrasinei_Niculae_Vily_1981 a răspuns:

Dezinstaleaza l de pe telefon si reinstaleaza l si o sa vezi ca la un moment dat, cand instalezi app ul, o sa te intrebe daca vrei sa pastrezi sau sa descarce automat pozele de messenger si dai nu sau debifezi casuta, nu mi amintesc bine cum este