| 1Q a întrebat:

Buna, am o problema, nu am spart telefonul s8 și nu mai merge touchscreenul și mi-am luat alt telefon, dar nu pot sa transfer datele, pozele etc de pe s8 că nu merge touchscreen, ce pot sa fac, nu am nici laptopul la mine ca nu sunt in tara, va rog ajutați-mă. FUNDA

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Pozele le poti muta pe PC daca conectezi telefonul cu un cablu.

| 1Q explică (pentru Lioana):

Pai nu pot sa dau accept de pe telefon că nu văd ecranul

| Lioana a răspuns (pentru 1Q):

Atunci du-te cu telefonul in service si ori il repari ori iti salveaza ei datele de pe el.

| alexalx1234 a răspuns:

Cumpara un cablu OTG si conectezi un mouse la S8

| 1Q explică (pentru alexalx1234):

Pai nu merge că nu pot sa vad ecranul