| Mari1222 a întrebat:

Am o problema, nu reusesc sa imi aflu parola de la Facebook.
Nu am nici un calculator la indemana si trebuie sa ma descurc cu telefonul.
Am incercat si imi spune sa contactez cele 3 persoane de incredere dar nu pot sa mai iau legatura cu ele si altfel nu reusesc.
Cine imi poate spune cum sa procedez?
Rog seriozitate si fara cuvinte urate!

2 răspunsuri:
| Rapidistu_iuly_1997 a răspuns:

Poți sa nu mai încerci sa spargi contul persoanei respective?

| Mari1222 explică (pentru Rapidistu_iuly_1997):

Este contul meu laughing
Nu inteleg care e problema ta?
Eu am cerut doar ajutorul, daca tu esti dispus sa te certi nu vad rostul comentariului dat de tine