| mitsufball a întrebat:

Buna am o problema, pc-ul nu mai citeste cd-urile si nu se vede nici full screen nici windows-ul nu-l pot instala nici nimic si se vede putin negru in partea stanga a monitorului si in partea dreapta nu se vede nimic. va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| mitsufball explică:

Pai e perfect daca ai si garantie du-te la magazinul de unde ai cumparat dvd-rom-ul dar asigurate prima data ca inca e valabila garantia si il vor repara daca e posibil si daca nu e posibil atunci il vor schimba sau poate nu e stricat poate alta componenta din pc-ul tau nu functioneaza corect ceea ce face dvd-rom-ul tau inutilizabil dar asta nu e sigur asta e doar o posibilitate...dar pe scurt ia garantia du-te la magazin cu ea si se rezolva happy o zi buna!

3 răspunsuri:
| sergiu2222 a răspuns:

S-a stricat sigur! nu ai ce sa faci te sfatuiesc sa il duci la cineva care se pricepe la componentele din pc daca ai pe cineva cunoscut daca nu atunci du-te la un magazin de calculatoare, componente interne si periferice si ala de acolo care vinde sigur se va pricepe sa iti spuna daca se mai poate face ceva cu el, daca nu e posibil sa trebuiasca inlocuite cateva componente(sau doar una) asta tot el iti va spune... fa ce ti-am zis si sigur se va gasi o solutie bafta sper ca te-am ajutat! happy

| mitsufball explică:

Ideea ca lumina aia verde de la dvd rom se aprinde, si are si garantie

| KyssOana a răspuns:

Du l la reparatwinking