| haidranoid a întrebat:

Buna am o problema sper sa ma puteti ajuta am un mobil Orange rise 52 problema e ca cand il conectez la pc nu-mi apare nodificare de a putea copia fisiere din pc in mobil

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Conecteaza telefonul la pc. Trage cu degetul de sus in jos, pentru a afisa panoul de notificari.
Apesi pe "Usb charging" (incarcare Usb) si il schimbi cu MTP.

| haidranoid explică (pentru dannyel86):

Asta si e problema nu-mi apare

| cfrtobias a răspuns:

Https://www.dummies.com/......indows-10/ vezi asa acolo ai si de ai avut candva trebuie oprit si bagat iar sau poate ai alt cablu usb si eu am mai patit asa sau vezi in alta mufa si sa dai accept sa foloseasca