| Ela234 a întrebat:

Am o problema. Veau sa intru pe facebook dar imi apare ceva scris si zice sa trec numarul de telefon. Ar trebui sa dau numarul de telefon? Ma puteti ajuta? cum as putea intra iar pe facebook?

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

Trebuie sa pui nr tau de telefon. o sa primesti un cod prin sms, apoi il introduci acolo si gata.winking bafta si funditabatting eyelashes

1 răspuns:
| alylory4506 a răspuns:

Eu cand mi-am facut prima data cont, nu mi-a cerut numarul de tel. ...nu stiu care e problema la tine...