| Anneeaa8 a întrebat:

Am o tableta Acer-Iconia si in timp ce i-am dat sa revina la setarile din fabrica s-a blocat. Imi arata de 3-4 zile ca se efectueaza stergerea. Nu mai merge absolut nimic..nici combinatia de butoane pentru a porni din nou resetarea. Ce pot sa-i fac? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ab_Marcello_2000 a răspuns:

Buna! trebuie sa apesi lung pe butonul de power(foarte mult)!

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Droid tool sau flashuita.

| emipenet a răspuns:

Buna! Mare lucru nu poti face tu, doar sa o duci la service, ei iti vor spune ce sa faci, ei stiu cel mai bine, parerea mea!
Funda?