| Denny96 a întrebat:

Am o tableta Allview viva c7 quad. Pe carticica ce era langa tableta scrie ca are bluetooth....nu l-am gasit nicaieri... oare chiar nu are? Sau nu l-am gasit eu.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Nici pe site-ul oficial, nici pe pagina celor care il comercializeaza nu apare dispozitivul prevazut cu bluetooth.
http://allview.ro/viva-c7-quad.html

| Denny96 explică (pentru dannyel86):

Inseamna ca e gresit in carticica. Multumesc.

| dannyel86 a răspuns (pentru Denny96):

Probabil carticica e compatibila ca informatie si cu alte dispozitive asemanatoare, dar au omis sa scoata datele legate de bluetooth, care nu se aplica si produsului tau.

3 răspunsuri:
| Denny96 explică:

Probabil asa este. Multumesc.