| anonim_4396 a întrebat:

am o tableta e-boda essential A200 si acum cateva zile mi-a venit de la reparat,dar dupa ce am bagat cateva jocuri imi tot arata pe ecran"Din pacate, Tastatura Android(AOSP) s-a oprit"si nu stiu ce sa fac.Va rog sa ma ajutati,dau funtahappy

P.S. Sa nu-mi spunrti ca nu merge din cauza jocurilor, vreau doar sa stiu ce-i pot face.

Multumescbig grinhappy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneti* scuzebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*si nici nu merge sa scriu daca intru pe google sau altceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumescbig grin

| ExXxTxAxSxYx a răspuns (pentru anonim_4396):

Fundita?(daca te-am ajutat)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o firma de kko, mergi sa-ti returneze banii, faci scandal, ia si parintii daca e cazul si cumpara altceva, eventual un laptop daca va permiteti diferenta.
Indiferent ca acum iti merge sau nu, se va strica pentru ca sunt foarte proaste! Sunt bani aruncati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am reparat-o singura, dar mersilaughing

| ExXxTxAxSxYx a răspuns:

Poate sa aiba virusi, am mai auzit de asa cazuri.

Du-te inapoi de unde ai luat tableta si pot gasi o solutie.

Scoate de pe o program de pe calculator daca ai((recomand progarma,, Mobogenie'' www.mobogenie.com si scoate programa cu tastatura noua ceva genu,, keyboard,, bafta! fundita?

| ExXxTxAxSxYx a răspuns:

M-am gresit,, poti''

| Marius_Ghidarcea_1987 a răspuns:

Buna poti sa imi spui cum ai reparat tableta?