| Gabry33 a întrebat:

Am o tableta e-boda impressed e220 DC si am luat-o de cateva luni, iar acum mi s-a stricat ..Imi apare : 'android s-a oprit' Presupun ca a un virus de la vreun joc si mi-a sters androidul thinking ..Stiti cumva daca as putea sa o duc la reparat sa imi schimbe androidul, adica daca se mai poate repara?

Răspuns Câştigător
| neneacs a răspuns:

De putut poti so repari la un gsm sau du-te cu garantia dar recomand sa pui androidu pe care il aveai ca iti va merge greu si dpa iar vei merge sa til faca mai mic e ceva in gen daci 1300 sa mearga cu 200km
eu mi l-am facut mai mare si aveam lag nimic numai mergea dupa mi l-am facut la loc