| vdvdvdv a întrebat:

Am o tableta E-boda Supreme Dual Core X190, nu am mai folosit-o de 2 ani de zile asa ca i-am uitat modelul...ideea e ca ma baga imediat sa accesez contul Gmail, pe care l-am uitat evident...are un buton de RESET dar nu se intampla nimic..am tinut apasat si mai mult de 10 secunde si degeaba..am incercat si POWER VOLUM +, dar nimic. CE as putea sa ii mai fac?

2 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Hello,

Daca nu poti ntra in recovery mode o alta varinata ar fi sa incerci prin USB.

1) Instaleaza "android developer's toolkit"
2) Conecteaza tableta la PC
3) Conecteaza-te prin tool-ul de ADB la tableta.
4) Foloseste comanda:
adb shell
#wipe data

Mai multe detalii gaseti pe xda-developers.

| vdvdvdv explică (pentru DrGeorge):

Poti sa ma ajuti cu mai multe detalii?