| yonymadaful a întrebat:

Am o tableta galaxy tab 2 si nu pot descarca Adobe flash player 11 pentru ca tableta nu il poate suporta ce sa fac? daca descarc alta versiune vor merge jocurile de pe facebook?

1 răspuns:
| LucianSalvanLorand a răspuns:

Eu Samsung Galaxy S3 și e la fel. Adobe nu e bun la android doar dacă vrei sa faci lucrări PDF, în rest nu te ajuta. Nici mie nu îmi merg jocurile de pe facebook. Dar în Play Store găsești multe dintre ele și le poți descarca.