| KinderashaXD a întrebat:

Buna :* Am o tableta, la care nu mai merge netul,dar arata ca are semnal la WIFI... si scrie ca e conectat la reteaua mea. Eram pe facebook si s-a oprit din cauza bateriei insuficiente, iar dimineata cand am vrut sa intru pe google, nu mai mergea sa caute. Cine stie cum o pot repara?

4 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Incearca sa o resetezi, poate va merge dupa, dar vezi ca toate aplicatiile se vor sterge. Ce tableta ai?

| KinderashaXD explică (pentru djdani2010):

OverMax

| djdani2010 a răspuns (pentru KinderashaXD):

Stai putin ca ma uit la tableta si iti spun si tie cum sa dai, dar ai android 4.0?

| djdani2010 a răspuns (pentru KinderashaXD):

Deci asa : SETARI---- CREATI O COPIE DE REZERVA---RESETAREA CONFIGURARII DIN FABRICA--Si daca vrei sa iti stergi ce ai pe card[ daca ai] bifezi acolo-- si RESETATI TABLETA, dar vezi ca toate aplicatiile le sterge