| Seby98Seby a întrebat:

Am o unitate care nu se mai deschide deloc.Nu se invarte coolerul de la sursa nimic, nu se aprinde nici un bec.Am probat sursa de alta unitate si merge, am pus si alta sursa pe unitatea mea si tot nu merge happy Acum 2 ore am pus asa de curiozitate unitatea in priza si a pornit sursa, dar cand sa o inchid nu a mers, am scos=o din priza si cand s-o deschid nu se mai deschide nu da nici un semn de viata nimic, o parere ceva ce ar putea fi de vina?

3 răspunsuri:
| iamcringe a răspuns:

Depinde si cat curent cere unitatea, daca ai o sursa slaba si un PC de gaming ar fi ridicol sa mearga. Imprumuta de la un prieten sau cumpara o sursa puternica.

| Thesin3d a răspuns:

Nu prea am inteles ce ai vrut sa zici, dar cred ca trebuie sa iti cumperi alt pc. S-ar putea sa fie placa de baza dusa.

| Seby98Seby explică (pentru Thesin3d):

Unitatea nu primeste curent deloc. am pus si surse mai puternice pe eahappy acum o saptamana aprox., am pus-o din prostie in priza si a pornit doar pentru 5-8 secunde.