| NickPop a întrebat:

Am observat ca george buhnici face review la aproape fiecare telefon de pe piață! Întrebarea este : Acele telefoane care le primește de la anumite firme pentru review raman in posesia lui sau le trimite înapoi firmei de la care a primit acele telefoane?

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Acele telefoane sunt pentru test.
Unele telefoane, inainte de a ajunge la el, au fost si pe la altii bloggeri
Si nu, nu raman la el

| Simpatic a răspuns:

E pertinenta intrebarea ta pentru ca de obicei doamnele care prezinta stirile sau meteo se spune ca raman cu tinuta pe care o poarta.
Buhnici nu are norocul asta happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ajunge la alti testeri, iti dai seama ca nu are acasa un dulap cu telefoane