| ann19 a întrebat:

Am participat la un concurs si am primit un email cum ca am castigat.Ca sa primesc premiul trebuie sa le trimit o copie dupa buletin scanata sau fotografiata Asta nu inteleg fotografiata nu se vede nimic ca am incercat eu sa fac o poza sa vad daca merge, iar scanata nu stiu cum. m-ati putea ajuta va rog ca nu inteleg... si nu vreau sa pierd premiul ..am foarte putin timp sa le trimit copia

Răspuns Câştigător
| Lzz a răspuns:

Cel mai bine te duci la un xerox si ii rogi pe cei de acolo sa iti scaneze buletinul si sa iti puna "scanarea"(poza) pe un stick.toate cele bune. funda?