| swordman a întrebat:

am patit un necaz, am facut niste poze cu un telefon, nu stiu unde le-am salvat apoi pozele mai nereusit am inceput sa le sterg, am terminat cu stersul apoi cand m-am uitat peste poze erau acolo cele care nu le-am sters, peste cateva ore nu mai erau decat niste poze mai vechi, ce s-a intamplat? de ce au disparut, pot sa gasesc un cos de reciclare? apropo, am un android FUNDA mare

2 răspunsuri:
| ZuzuMissy a răspuns:

Pozele le aveai pe card sau in memoria telefonului?

| vasiok127 a răspuns:

Daca a fost sterse, atunci nu le mai poti reintoarce, android nu are cos de reciclare, poate intimplator ai sters toate pozele, fara sa-ti dai seama.