| AnnDra17 a întrebat:

happy am pe fb 3 pagini [comunitati] si am trimis, de pe o pagina, mai multe postari pe wall`ul altor pagini :d si am fost blocata [spam], dar faza e ca nu m`au blocat numai pe pagina respectiva, m`au blocat pe toate paginile + facebook`ul meu, si nu mai pot da comm`uri. Nu imi e de celelalte pagini. eu as vrea sa nu imi fi blocat facebook`ul meu.

Cum as putea sa le deblochez. sau macar sa`mi deblochez fb`ul?

Fundaaa!

1 răspuns:
| Chαяtreux a răspuns:

Trebuie sa astepti 10-20-30 de zile. Depinde. Si le deblocheaza pe toate. Este doar temporar