| andytzu01 a întrebat:

am pierdut dvd urile cu drivere de la laptop....si as vrea macar placa video care se numeste : ' Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family' PS: Daca vreau si placa audio dupa ce ma ghidez care e compatibila? multumesc aniticipat

Răspuns Câştigător
| FirstplaceXXX a răspuns:

Easy driver este un program care iti detecteaza totul din pc si ti le si descarca+instalat daca vrei

5 răspunsuri:
| TheBrainiac a răspuns:

Scoate "ac '97" de pe net.

| andytzu01 explică (pentru TheBrainiac):

Adica? ac 97? ma poti ajuta cu un link te rog?

| Leo32 a răspuns:

Ia-ti un program dinasta care sa scaneze driverele dar programul sigur nu ti le descarca asa ca iti scrie acolo seria drierului care lipseste tu iei numele si seria si descarci de pe google. Astfel aflii ce driver iti trebuie.Si scrie-le pe un cd sa le ai data viitoare. Daca nu baga-ti windows 8 ca mine si nu ai nevoie de nici un cd cel putin eu...

| andytzu01 explică (pentru Leo32):

Mz dar ce program? scaneaza?