| Zulicious a întrebat:

Buna am primit azi un mess cu un link, am dat click pe el si acum se trimite singur la toata lista din cinci in cinci minute.Va rog spuneti-mi ce sa fac pentru ca am primit multe reclamatii ca ori ies de pe mess ori ma sterg din lista.Am scanat calculatorul si nu am gasit nici un virus. Ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| georginika a răspuns:

Buna.Am avut si eu virusul asta si mi-am descarcat un program si am scapat de el...intra aici: http://www.go4it.ro/......l-6087967/