| myry2009 a întrebat:

Am primit block de la o persoana pe facebook, daca imi inchid facebook-ul si apoi mi-l reactivez o sa mai fiu blocata de acea persoana?

5 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Da vei fi blocata permanent pana cand nu te va scoate acea persoana asa vei ramane. Nu are relevanta daca iti inchizi face book-l sau nu. Tot la block vei ramane. Numai in cazul in care iti faci alt cont cu aceleasi informatii pe el nu vei mai fi la block.

| K0sti a răspuns:

Toata viata ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,vei ramane blocat indiferent daca iti vei inchide sau nu facebookul si apoi il vei reactiva.
Vei ramane blocata pana aceea persoana va dori sa te deblocheze!

| Username55 a răspuns:

Da! vei ramane in continuare blocat...cel mai bine ar fi sa-ti faci un alt cont de pe care sa urmaresti activitatea persoanei respective

| myry2009 explică:

Multumesc de raspunsuri.
Deci nu pot scapa de block daca imi inchid facebook-ul, doar daca incerc sa ii sparg parola...