| AndreeaBcd a întrebat:

Am primit cadou de la mama iphone-ul ei. Cum sa ma tina bateria la iphone mai mult fara sa opresc internetul sau altceva? La telefonul vechi mai aveam o baterie dar la iphone nu se poate schimba cand vreau eu.

3 răspunsuri:
| Yuuuki a răspuns:

Ce iphone ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii zici mamei ca iti putea lua un iPhone nou, nu o vechitura!

| AndreeaBcd explică:

@Yuuuki. iphone 4
Intre timp am citit pe un blog despre o baterie colia, dar nu scria de unde se poate cumpara. Pe net am gasit doar articole despre ea. Stie cineva?