| anonim_4396 a întrebat:

Am primit de curând 2 apeluri de la "+112". Nu am apel niciodata 112, este posibil asa ceva sau este o farsa?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ahmed123 nu, doamne, am 15 ani nu am comit nimic. Daca faceam ceva crezi ca mai scriam aici? Am citit putin pe net si ar fi o farsa

| Nonameagain a răspuns:

Chiar daca din greseala ai apelat tu 112 si nu ai vorbit, ei te suna inapoi cu alt numar. Cel mai bine este sa mergi la compania ta de telefonie sa vezi despre ce este vorba. Fiind minora, mergi cu unul dintre parinti.

| InnocentSίn a răspuns:

Cel mai simpli era sa raspunzi si sa vezi care-i treaba.
Oricum, e foarte posibil sa fie o farsa.
Daca te mai suna raspunde, daca n-ai comis nimic nu are ce sa se-ntample rau laughing.

| NewLifeGaming a răspuns:

Poate cineva ti-a activat fake call la telefon, raspunde si daca nu se aude nimic e fake call, iar daca zice ceva vezi care ii problema.

Răspuns utilizator avertizat