| Elena97M a întrebat:

Buna happy. Am primit de la cineva pe mess o `melodie` dar s`a dovedit a nu fi o melode. mi-am dat seama de la inceput pentru ca pictograma nu era una 'de muzica'. Am intrat in ea si dupa cand vorbeam cu cineva pe mess, orice ii scriam aparea: Te iubesc, Vii la o plimbare in cimitir?, Eu sunt Raresh regele manelelor, Vii la o bere? etc. ca sa scap de chestia asta trebuia sa-i dau restart la pc. Deci stiti careva de program? Am sch windous`ul si nu-l mai am. Il pot downloada de undeva? Imi imaginez ca are si virusihee hee... help sad

4 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

Nu era nevoie o reinstalare de windows.Si eu am patit-o si din cate stiuprogramul ala care de fapt e o gluma proasta dispare din PC dupa restart. Poate a evoluat si acum contine si virusi dar daca ai reinstalat Windows-ul stai fara grija.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cauta.risti sa iei virusi.

| jarulitza a răspuns:

Intra si u in control panel, add or remove programs si vezi cum se numeste programul asta si da-i uninstall.