| Quanah a întrebat:

Am primit o cartela de Vodafone, care odata bagata in telefon, ti se activeaza automat extraoptiunea. Numai ca este bagata de 2 ore aproape, si inca nu s-a activat. Trebuie sa mai fac ceva? [P.S. Nu stiu numarul de la ea laughing]

Funda!

Răspuns Câştigător
| pretty34 a răspuns:

Mai poti verifica o data, sa vezi daca extraoptiunea s-a activat, daca nu afla prin trimiterea unui sms (daca vrei gratuit da "suna-ma"...sa afli nr dup-aia vezi tu ce poti sa faci).

| Quanah explică (pentru pretty34):

Am gasit. Ia funda oricum laughing. Chiar daca nu m-ai ajutat deloc

| pretty34 a răspuns (pentru Quanah):

Chiar nu era necesar. Ms oricum.