| alexademon a întrebat:

Buna am probleme cu messu nu imi da voie sa intru nu imi da nici eroare nimic dar nu ma lasa sa intru si nici pe messenger online.care stie si ma poate ajuta va rog am nevoie de ajutor!puppy dog eyes

1 răspuns:
| GeorgianaEuu a răspuns:

Este foarte probabil sa iti fi spart careva id-ul de mess.Insa nu te speria, de asemenea este probabil sa ai probleme cu conexiunea internetului(mi se intampla si mie). Daca tot vei incerca sa intri si nu poti e valabila prima varianta.Fa-ti un al id de mess.