| StefAnd007 a întrebat:

Am pus o intrebare pe ask.fm unei persone si am dat din greseala fara anonim. Mi-am dezactivat contul tocmai pentru a nu ma putea descoperi. Este vreo sansa sa afle ca eu i-am dat acea intrebare? Mersi!

4 răspunsuri:
| StoicaVladutz32 a răspuns:

Da, va vedea ca tu i-ai pus intrebarea. Chiar daca ti-ai dezactivat contul, ii va aparea numele acolo, si daca va incerca sa intre pe contul tau atunci ii va aparea ca acel cont a fost dezactivat. Dar el va vedea numele acolowinking

| StefAnd007 explică (pentru StoicaVladutz32):

Da dar la nume scrie doar Stefana, prenumele meu deci poate nu isi va da seama...sunt multe Stefane laughing)

| StoicaVladutz32 a răspuns (pentru StefAnd007):

Aici ai dreptate, dar poate acea persoana nu a avut treaba cu prea multe fete pe nume Stefania, acum norocul tau e ca poate nu se va gandi ca e de la tine.

| StefAnd007 explică (pentru StoicaVladutz32):

Norocul meu e ca nu ne cunoastem, ca nu am vorbit niciodata