| IovanIulian a întrebat:

Am pus un model de deblocare pe un Vodafone Smart 4 Fun si l-am uitat....as putea sa ii fac ceva fara sa folosesc contul de google play sau fara sa il duc in service? dau funda big grin

6 răspunsuri:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Nu prea ai ce sa ii faci du-l la deblocare.

| IovanIulian explică (pentru BlackAndWhite1):

Si nu stii cam cat costa? big grin

| Idontcare69 a răspuns (pentru IovanIulian):

Daca ai pile, nu costa nimic big grin. Daca nu, atunci cam 50 de lei.

| catalinrasca411 a răspuns:

Închide tel si apasă tasta volum plus si tasta deblocare in acelasi timp vreo 10 secunde apoi tel se va deschide cu sigla android astepti putin pana apar niste optiuni ape si tasta volum minus pana ajungi la optiunea factory reset apoi ape si tasta deblocare si astepti sa repornească tel si asta-i tot va functiona.

| IovanIulian explică (pentru catalinrasca411):

Si dupa ce dau la factory reset unde dau mai departe? la yes-delete all user data?

| catalinrasca411 a răspuns:

Da, la delete all user data