| aisha01eu a întrebat:

Am router TP-Link, l-am configurat dar am o problema. Cand dau sa intru pe wireless nu mi se conecteaza (zice connecting si nu merge), daca bag cablul inapoi in calculator merge si cu routerul si cu cablul. Sus, imi arata numele retelei si imi apare Internet acces, dar cum am spus, fara cablul ala in calculator nu merge. Care e problema? Am net de la rcs-rds si windows 7.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mustafagamer a răspuns:

Cand am cumparat si eu Wi-Fi am suntal la rds si au spus ca nu ofera ajutor sa-ti faca Wi-Fi pune cd care a venti cu el si vezi acolo sigur sa el faci singur eu nu ma dau batot nicio data incerc mereu si el fac

3 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Salut, nu pot sa iti zic sigur care este problema pentru ca nu prea folosesc wirles, dar din ce stiu eu trebuie sa suni la rds sa iti dea niste date ca sa poti sa configurezi rutheru pe wirles

| mustafagamer a răspuns:

Poti sa lasi o poza cu roterul tau sa-el vad poate stiu ca am si eu tp-link

| tr3ig a răspuns (pentru mustafagamer):

Tp-linkurile sunt la fel toate si fixe si wirles au aceeasi configuratie toate