| DanielCarp a întrebat:

Buna, am Samsung Galaxy Core prime G361H si am incercat sa-mi pun root cu Odin. Ceva nu mi-a mers si mi-a aparut asta: Firmware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in Kies & try again. Am cautat in internet ce trebuie sa fac, dar tot imi da failed.
Va rog jutatima!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul la servis nu stie nimeni pe aici ce sa i faci, faptul ca il rootezi tu aiurea cum vrei îi bulesti softul, acum trebuie resoftat.