| Cryssy a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Stiti cumva daca se poate modifica un document pdf? Si daca da, cum? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Instaleaza acest program in locul lui adobe reader ( daca cumva pe ala il ai ): http://www.softpedia.com/get/Office-tools/PDF/PDF-XChange-Viewer.shtml
Nu numai ca poti vedea fisiere. pdf dar le si poti modifica si e gratuit programul.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Il transformi in document Word si il modifici cum vrei.
Poti sa-l selectezi pe tot si sa-l muti cu copy-paste pe un doc Word nou. Faci modificarile si, cand il salvezi, il salvezi cum vrei tu:in Word sau PDF.

| ronin4us a răspuns:

Exista programe care transforma fisierele pdf in fisiere doc. Cauta pe google; gasesti sigur.

| ronin4us a răspuns:

Exista programe de transformat din pdf in fisiere doc. Cauta pe google, gasesti sigur.