| Feelmeunderyourskin a întrebat:

Am și eu niște întrebări la care ofer funda celui care mă poate ajuta!:
-cum îmi pot crea o pagina de Instagram cu poze gen acum sau așa ceva
-cum pot să îmi fac fani
-de unde pot lua pozele

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Intra pe instagram.com sau descarca aplicatia pe mobil. Fani iti faci urmarind tu la randul tau multe persoane, ai sa vezi cand deschizi aplicatia. Pozele ori le iei de pe net, ori le faci tu sau sa te ajute cineva. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| AntoniaRules a răspuns:

Hey! Si eu am Insta.Ma cheama rixi_the_golden_girl; Incepe incet si vei ajunge departe; Fa cont cu catelusa ta; Dupa ce l-ai facut, da-mi mesaj pe Insta, ca sa te pot urmarii; Bafta!

| Feelmeunderyourskin explică:

"Acel moment când" nu "acum".